81137. Chiffoniere af mahogni med seks skuffer, 19. årh.

Aftrapet top, lige front med seks skuffer med fint dekorerede messinghåndtag. Lave kuglefødder. B. 105, D. 50, H. 149 cm.
Aldersrelaterede brugsspor, reparation foroven på venstre bagkant

Varenr 81137

15 Juli 2020 20:12

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms