81136. Chiffoniere af mahogni med snoede og udskårne søjler. 19. årh.

Syv skuffer med krappede lister på fronten, flankerede af drejede og udskårne søjler. Forben udskåret som dyrepoter. Aftrappet top.
B. 102, D. 51 cm, H. 155 cm.
Alm. aldersrelaterede brugsspor

Varenr 81136

15 Juli 2020 20:12

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 900 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms