81363. Kurt Trampedach (1943-2013): Anette. Signeret serigrafi

Sign. Trampedach 574/559. 70 x 55 cm.

Varenr 81363

15 Juli 2020 20:10

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 800 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18168800 DKK2020-07-15 20:06
29147750 DKK2020-07-15 03:13
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms