81362. Carl Henning Pedersen (1913-2007): Komposition med fugle og figurer

Litografi, sign. langs den ene side ChP EA. Lysmål 65 x 59 cm.

Varenr 81362

15 Juli 2020 20:09

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 700 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

MVN700 DKK2020-07-11 16:17
TINGFINDER650 DKK2020-07-10 16:42
 650 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms