81325. Wilhelm Freddie: Erotisk komposition, litografi

Wilhelm Freddie, erotisk komposition, tryksigneret Freddie -80, lysmål 44 x 32 cm. I forgyldt ramme.

Varenr 81325

15 Juli 2020 20:09

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 1.200 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1200 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

15181.200 DKK2020-07-15 13:39
172561.200 DKK2020-07-15 16:19
239591.000 DKK2020-07-08 18:45
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms