81248. Boye Willumsen (f. 1927): Mand på snegl

Olie på plade, sign. Boye Willumsen -68. 86 x 86 cm., i smal ramme af metal.

Varenr 81248

15 Juli 2020 20:08

Vurdering 2000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms