81182. Uidentificeret kunstner: Kompositioner, farveraderinger (2)

To figurer, farveradering, sign. EA og dateret 1965, 23 x 17 cm, og tre kompositioner trykt på samme ark, signerede og daterede 1965, 37 x 53 cm.

Varenr 81182

15 Juli 2020 20:08

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 750 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

17256750 DKK2020-07-10 14:05
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms