81162. Hans Voigt Steffensen (f. 1941): Balletpar. Litografi

Litografi i farver, sign. Hans Voigt Steffensen EA. Indrammet med passepartout, lysmål 29 x 32,5 cm. Samlet udvendigt mål 53 x 55 cm

Varenr 81162

15 Juli 2020 20:11

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 850 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

30596850 DKK2020-07-15 20:09
28418800 DKK2020-07-15 20:07
26579450 DKK2020-07-15 19:12
4165425 DKK2020-07-15 11:24
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms