81146. William Soya (1927-1994): Komposition "Trefoldigheden"

Relief af bemalet gips. Sign. på bagsiden og dateret 61. 74 x 38,5 cm

Varenr 81146

15 Juli 2020 20:07

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 2.600 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

PMW2.600 DKK2020-07-15 18:58
183732.400 DKK2020-07-15 20:05
3401.300 DKK2020-07-15 09:04
299851.200 DKK2020-07-13 11:15
17256800 DKK2020-07-10 14:04
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms