81184. Akvarel, viola cornuta, og en radering Hane

Akvarel i fin ældre sølvramme, betegnet viola cornuta og sign. utydeligt, lysmål 14 x 22, rammemål 33,5 x 43,5 cm., samt en farveradering Hane, sign. monogram AK-S, lysmål 12 x 9 cm.

Varenr 81184

15 Juli 2020 20:06

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 425 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18373425 DKK2020-07-15 20:04
25123400 DKK2020-07-15 17:08
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms