78916. Asger Jorn (1914-1973): Komposition

Farvelitografi. Sign. Jorn 70. Lysmål 50,5 x 31 cm.

Varenr 78916

8 Juli 2020 20:01

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 4.000 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 6000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

104474.000 DKK2020-07-08 19:58
291473.800 DKK2020-07-01 22:52
183733.600 DKK2020-07-08 19:17
41653.000 DKK2020-07-01 18:52
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms