80101. Salvador Dali (1904-1989): Unicorn

Litografi. Lysmål 54 x 64,5 cm, sign. m. blyant Dali 180/300

Varenr 80101

8 Juli 2020 20:01

Vurdering 10000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms