80048. Ole Schwalbe (1929-1990) og Richard Mortensen (1910-1993): Serigrafi samt 2 litografier (3)

Serigrafi: Komposition, rammemål 84,5 x 64 cm, sign. Schwalbe 77 samt 2 litografier: Kompositioner, rammemål 32 x 23 cm, usign. Richard Mortensen

Varenr 80048

8 Juli 2020 20:00

Vurdering 1200 DKK

BRUMM600 DKK2020-07-06 13:41
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms