80023. Sikker Hansen: Minken

Sort hvidt litografi, sign. i trykket. Indrammet bag glas, 52 x 67 cm

Varenr 80023

8 Juli 2020 20:00

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms