79881. Herbert Møller (1934): Kroppe

Akvarel, rammemål 27 x 34 cm. Sign. H.M.04

Varenr 79881

8 Juli 2020 19:59

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms