79864. Ubekendt kunstner: Bakket landskab

Olie på plade, 34,5 x 50,5 cm. Sign.

Varenr 79864

8 Juli 2020 19:59

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 850 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

18373850 DKK2020-07-08 19:57
340800 DKK2020-07-07 10:24
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms