81034. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition

Oliekridt på papir, sign. EJ og dateret 62.
Indrammet bag glas: 46,5 x 38 cm.

Varenr 81034

8 Juli 2020 19:58

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 6.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

259866.000 DKK2020-07-02 09:34
 6.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms