80823. Steen Lundstrøm: "Vence". Litografi i farver

Signeret og nummereret 1991 69/200. Indrammet. Lysmål 75 x 55 cm.

Varenr 80823

8 Juli 2020 19:57

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 500 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

26127500 DKK2020-07-06 19:01
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms