80834. Gorm Eriksen (f. 1940): To kompositioner. Litografi (2)

Farvelitografier sign. Gorm Eriksen og numm. 219/300 og 298/300, begge fra Coopers & Lybrand serien. Indrammede. Lysmål 63 x 48 cm.

Varenr 80834

8 Juli 2020 19:55

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 450 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

18492450 DKK2020-07-08 19:53
21749425 DKK2020-07-08 19:42
4165400 DKK2020-07-08 07:26
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms