80832. Jan Wessel: komposition med figurer. Monotypi

Sign. Wessel 1/1. Bladmål 38 x 28. Svævende indrammet med passepartout

Varenr 80832

8 Juli 2020 19:55

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 500 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

23411500 DKK2020-07-08 19:51
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms