80831. Gorm Eriksen (1940-) og Troels Wörsel: To litografier (2)

Gorm Eriksen, komposition, sign. Gorm Eriksen 92 232/295, indrammet, lysmål 40 x 30 cm samt farvelitografi sign. og numm. 228/500, indrammet, 80 x 60 cm

Varenr 80831

8 Juli 2020 19:55

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms