80813. Tue Poulsen (f. 1939): Keramisk objekt dekoreret i relief med blå og turkise farver

Sign. Tue og dateret 2013. H. 30, diam. 23-24 cm.

Varenr 80813

8 Juli 2020 19:54

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.500 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

NIELS1.500 DKK2020-07-08 19:42
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms