81032. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition

Oliekridt på papir, sign. EJ og dateret 73.
Indrammet bag glas: 46 x 37 cm.

Varenr 81032

8 Juli 2020 19:55

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 9.500 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

122109.500 DKK2020-07-08 19:53
305569.000 DKK2020-07-08 19:52
 6.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms