80822. Egon Mathiesen (1907-1976): Fem litografier (5)

Sign. EM og dateret 53.
Indrammende bag glas: 48,5 x 46,5 cm.

Varenr 80822

8 Juli 2020 19:53

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 1.300 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

194241.300 DKK2020-07-08 19:45
172561.200 DKK2020-07-07 21:48
182091.100 DKK2020-07-04 16:30
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms