80833. Lars Ravn (1959-): "Norsk ged"

Olie på masonit. Usigneret, salgsetiket på bagsiden. Uden ramme. 78 x 58 cm.

Varenr 80833

8 Juli 2020 19:53

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.900 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 3000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

SPITFAYA1.900 DKK2020-07-08 19:51
3401.800 DKK2020-07-07 10:23
183731.600 DKK2020-07-08 19:16
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms