80824. Tue Poulsen (f. 1939): Rundt keramisk fad

Indvendig dekoreret i farver, sign. Tue og dateret 1985. H. 3,5, diam. 26 cm.

Varenr 80824

8 Juli 2020 19:49

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 325 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 500 DKK

18306325 DKK2020-07-08 17:52
30415300 DKK2020-07-05 00:51
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms