80825. Royal Copenhagen: Vase og skål (2)

Vase af blågaseret porcelæn, sign. S.B og dateret 21-2-27. I. sort. H. 20 cm.
Ivan Weiss: Skål nr. 3757, sign. monogram I. sort. H. 13 cm, diam. 19 cm.

Varenr 80825

8 Juli 2020 21:23

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.800 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 800 DKK

HENRY1.800 DKK2020-07-01 23:16
283881.700 DKK2020-07-02 14:38
20264400 DKK2020-07-01 17:34
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms