80640. Salvatore Ferragamo: Fem par damesko

Tre par str. 39,5, to par str. 39. Alle med slitage og brugsspor

Varenr 80640

8 Juli 2020 21:18

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

30174400 DKK2020-07-06 13:10
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms