80639. Salvatore Ferragamo: Fem par damesko

Str. 39,5. Alle med slitage og brugsspor

Varenr 80639

8 Juli 2020 21:18

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK 400 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

30174400 DKK2020-07-06 13:10
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms