80946. Mogens Møller: Komposition med figur. Mixed media på papir

Sign. Mogens Møller 83. 98 x 70 cm. Indrammet i ramme af træ.
Proveniens: Galleri Asbæk.

Varenr 80946

8 Juli 2020 19:41

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.100 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

183731.100 DKK2020-07-08 19:16
217931.000 DKK2020-07-08 10:56
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms