80937. Et par franske ildhunde af forgyldt bronze (2)

Lyreformede og med guirlander og flamme foroven, på fødder af bladværk og med dyrepoter stående på firkantet base. 19. årh. H. 42 cm

Varenr 80937

8 Juli 2020 21:02

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 6.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

12126.000 DKK2020-07-08 20:32
269115.500 DKK2020-07-08 20:59
231412.000 DKK2020-07-02 15:18
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms