81092. Kiste af træ med sortmalede jernbeslag

Mindre kiste med kraftige jernbeslag, skjult lås (nøgle mangler). B. 80, D. 33, H. 31 cm. 20. årh.

Varenr 81092

8 Juli 2020 20:50

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 550 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20329550 DKK2020-07-08 20:24
4831500 DKK2020-07-02 11:49
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms