81088. Rokoko armstol med udskåret og forgyldt stel

Cabriole ben på firkantede fødder for og bag. Skjolformet ryg med udskæring foroven. Lyst silkebetræk med gulgrønt blomstermotiv. Løs pude.
H. 96, B. 69, sædehøjde 44 cm

Varenr 81088

8 Juli 2020 20:52

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK 1.300 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

235631.300 DKK2020-07-08 20:50
X3ETNC1.200 DKK2020-07-08 20:50
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms