81077. Et par runde fodskamler af forgyldt træ med broderede puder. 19. årh. (2)

Lav skammel af udskåret træ med forgyldt gesso, små kugleformede fødder med bladværk. Betrukkede med det oprindelige broderede stof. Diam. 26, H. 9 cm.

Varenr 81077

8 Juli 2020 20:48

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 500 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

12649500 DKK2020-07-02 15:46
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms