81049. Balusterformet lampe af malet og forgyldt træ

Firkantet fod, balusterformet stamme med udskårne draperinger og foroven udskårne blomster og blade.
H. 58 cm eksl. fatning.

Lettere afskalninger på forgyldning.

Varenr 81049

8 Juli 2020 20:48

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK 750 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18657750 DKK2020-07-02 19:36
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms