80244. Hollandsk spisebord af egetræ, 20. årh. første halvdel

Fineret bordplade med felter og hollandsk udtræk. H. 76, L. 105/184, B. 80 cm.

Varenr 80244

8 Juli 2020 20:45

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms