73107. Kinesisk sofabord af lakeret træ

Rektangulært bord med firkantede ben og i pladen udskåret gitter. Glasplade til at lægge over mangler. 122 x 64 cm, H. 48 cm.
Alm. brugsspor

Varenr 73107

8 Juli 2020 20:38

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms