77924. Malet spejl i gustaviansk stil med forgyldt vaseformet top

Smal gråmalet ramme med forgyldt liste og bladværk, forgyldt top i form af vase med bånd og bladranker. Forneden vædderhovede mellem ranker og bånd. 90 x 39 cm. 19. årh.

Varenr 77924

8 Juli 2020 20:28

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.600 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

5511.600 DKK2020-07-05 14:36
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms