81095. Ubekendt kunstner: Udkast til kirkeruder

To indrammede skitser til udsmykning af kirkeruder. Tusch og akvarel. Begge indrammede, i en forgyldt og en forsølvet ramme. Rammemål 71 x 32,5 cm og 31 x 46,5 cm.

Varenr 81095

8 Juli 2020 20:22

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms