81094. Johannes Jensen (1912-1971): Landskab

Olie på pap, sign. Johs Jensen 68. 32 x 33 cm

Varenr 81094

8 Juli 2020 20:21

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 300 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

19013300 DKK2020-07-08 20:18
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms