80376. Pasini: Italienske markedsscenerier (2)

Olie på lærred, 43 x 29 cm, Sign. Pasini
(revne i ene øverst til højre)

Varenr 80376

8 Juli 2020 20:21

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms