80372. Østrigsk kunstner: Sydlandsk by ved bjergsø

Olie på lærred, 60 x 71 cm. Sign. utydeligt

Varenr 80372

8 Juli 2020 20:21

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms