80361. Carl Ove Julian Lund (1857-1936): Åløb

Olie på lærred, sign. Carl. O. J. Lund. 29 x 51 (44,5 x 66,5) cm.

Varenr 80361

8 Juli 2020 20:20

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 400 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 800 DKK

X3ETNC400 DKK2020-07-03 12:26
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms