80360. Ubekendt kunstner: Kystparti

Olie på lærred, utydelig signeret. 23,5 x 31,5 (31 x 38) cm.
Krakeleringer.

Varenr 80360

8 Juli 2020 20:20

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms