80238. Hans Agersnap (1857-1925): Efterårslandskab med solglimt på en sø

Olie på plade, sign. Agersnap 27 x 47 cm.

Varenr 80238

8 Juli 2020 20:19

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms