80236. Ubekendt kunstner: Et par landskaber, "Efterårsstemning ved Skarritsøen" og "Tulstrup sø ved Sorø", 1894 (2)

Olie på lærred, sign. F.L. 94. 23,5 x 34,5 cm.
Kraftige krakeleringer

Varenr 80236

8 Juli 2020 20:19

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms