79090. Ubekendt kunstner: Portræt af ung kvinde

Olie på lærred. Oval. 25,5 x 20,5 cm, usign.

Varenr 79090

8 Juli 2020 20:17

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340400 DKK2020-07-07 18:47
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms