77637. Miniatureportræt forestillende Mrs. Sheridan

I benramme. 11,5 x 10,5 cm. Sign. (benbeklædning mangler delvis i bund)

Varenr 77637

8 Juli 2020 20:17

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 750 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

29465750 DKK2020-07-08 07:43
340700 DKK2020-07-07 18:46
 450 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms