77639. Miniatureportræt forestillende Christina Nilsson

10 x 9 cm. Sign.

Varenr 77639

8 Juli 2020 20:16

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 600 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

29465600 DKK2020-07-08 07:41
340550 DKK2020-07-07 18:46
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms