80061. Anton Schrøder (1893-1965): Gul busk foran huse. Akvarel

Sign. a. Schröder 59, indrammet bag glas, 44 x 59, mål inkl. ramme 58 x 77 cm.

Varenr 80061

8 Juli 2020 20:16

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms